Jaki materiał najlepszy na narzuty i pokrowce?

by Agnieszka

Masz w domu psa a może kota albo dzieci  i zastanawiasz się jaki materiał sprawdzi się przy tak wesołym towarzystwie? Jaki materiał będzie łatwy w użytkowaniu i nada się najlepiej na pokrowiec lub pled? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Najlepszy materiał na narzutę i poduszki

Jeśli masz juz dosyć zaplamionych pledów i pokrowców na łóżka, sierści zwierząt, która wbija się w materiał? To mam dla Ciebie świetną propozycję materiału.

To welur tapicerski z firmy Toptextil z serii Prestige.

Sprawdzony przeze mnie i klientów, dla których szyłam różne rzeczy do domu. Ten welur jest z serii Prestige. Posiada dużą trwałość na ścieranie, jest plamoodporny. Lekkie zabrudzenia można przetrzeć szmatką, cokolwiek się na nim rozleje, to tak łatwo nie wnika w tkaninę. Świetnie sie pierze.

Jeśli poszukujesz dobrego, wytrzymałego materiału na dobry pled na łóżko, pokrowiec na kanapę lub chcesz tylko przykryć i zabezpieczyc sofę przed zadrapaniem przez zwierzeta, to ten materiał spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli jeszcze szukasz dobrego materiału, to na pewno ten welur z firmy TopTextil z serii Prestige, sprawdzi się idealnie.

Nie dosyć, że wygląda elegancko, łatwo utrzymać czystość. Wiem, co mówię, bo sprawdziłam go przy kotach i gościnnym piesku. Wystarczy przetrzeć wiglotną szmatką i po sprawie. Tak samo, ze śladami po ubrudzonych rączkach dzieci..

wytrzymała tkanina na posłania

Pięknie atłasowo się mieni

Materiał ma dobre parametry ogniotrwałe, ścieralności, wytrzymałościowe. Kiedyś szyłam z niego prototypy poduszek do hotelu, więc spełniał również te normy. Welur jest niesamowicie przyjemny, miękki i aksamitny w dotyku. To idelany materiał jeśli chcesz uszyć narzutę na łóżko, wystarczy tylko obszyć brzegi. A także na poduszki czy nawet zasłony, bo pięknie się mieni, odbija światło. Cena w sklepie internetowym ok. 30 zł za metr bieżący.

W tym materiale zastosowano technologię Cleanaboo, dzięki której ogranicza ona wchłanianie cieczy. I jeśli coś rozleje się na materiale to płyn formuje się w krople i łatwo je zebrać z powierzchni tkaniny.

technologia cleanbaboo tkanina obiciowa

Lewa strona materiału, trwała i stabilna.

Dlatego to świetny materiał również do jadalni, na obicia krzeseł, foteli, kanap.

Ja mam obecnie 2 koty i cały czas miałam problem z narzutami na łóżko. Długo szukałam gotowych pledów czy kocy, ale one przy zwierzakach w domu zupełnie nie sprawdziły się. Dopiero ten materiał spełnił moje oczekiwania. Metodą prób i błędów, wydanych pieniędzy na nietrafione tkaniny. Doszłam do mojego ideału.

Dlatego polecam, przetestowany przez kociarzy, rodziców i zadowoloną ekipę hotelu. Pięknie sie prezentuje we wnętrzach. 

Pozdrawiam wiosennie,

Agnieszka

PS. Jeśli jesteś ciekawy czym jeszcze się zajmuję, jak możemy nawiązać współpracę zapraszam do strony ze spisem https://szyciezkagi.pl/wspolpraca/

 

You may also like

Leave a Comment

Translate »