O blogu

by Agnieszka

O bloguAgnieszka Kułakowska technolog odzieżowy

Cześć, 

Nazywam się Agnieszka, a to blog Szycie z KAgi, czyli ze mną. Jeśli uczysz się szycia, szukasz inspiracji, a może chcesz w przyszłości świadczyć usługi krawieckie, to dobrze trafiłeś/ trafiłaś.

Jeżeli uważamy, że talentem jest to co przychodzi nam naturalnie, sprawia nam przyjemność to na pewno szycie jest moim talentem. To jest coś tak oczywiste jak oddychanie.

Blog jest związany z krawiectwem, nauką szycia i innymi moimi przemyśleniami dotyczącymi ubrań, obsługi klienta w pracowni krawieckiej, szyciu na miarę oraz różnymi inspiracjami związanymi z poprawkami odzieży.

Skończyłam Technikum Odzieżowe, które mnie w pewien sposób ukształtowało. Ale bardzo dużo szyłam poza szkołą, już dla klientów, najpierw znajomych, koleżanek. Potem przez kilka lat uciekałam w inne profesje. Jednak wróciła do zawodu i czasami żałuje, że  wybrałam zupełnie inne studnia i nie poszłam tą drogą od razu po szkole. Ale teraz jestem we właściwym miejscu. Obecnie prowadzę pracownię krawiecką. Szyję ubrania na miarę, dokonuje przeróbki ubrań, spełniam marzenia klientów o idealnie dopasowanych ubraniach, pomagam nowopowstającym markom w tworzeniu prototypów ubrań, realizuję projekty młodych projektantów, odszywam kolekcje dyplomowe. Prowadzę również  indywidualne lekcje szycia, które dają mi ogromną radość i satysfakcję. 

     Współpracując przy tworzeniu aplikacji MATCH UP dla branży fashion, sklepów internetowych  zobaczyłam, jak wiele jest do zrobienia w tej branży. Dlatego zaczęłam konsultacje i szkolenia z prawidłowego wymiarowania i opisywania ubrań do sklepów internetowych. Bo niej zwrotów, to niższe koszty. A to przekłada się na sytuację finansową firmy ! Sama również przyjmuję zlecania na wymiarowanie i dodawanie opisów w sklepach online. 

Jeśli potrzebujesz konsultacji i doradztwa albo szkoleń z zakresu krawiectwa, zapraszam do kontaktu: Kontakt ze mną 🙂

Poza szyciem interesuje się ekologią, muzyką od której jestem pozytywnie uzależniona i  fotografią. Uwielbiam kino. Jestem opiekunką 2 kotów. Kocham Warszawę, miasto w którym mieszkam od wielu lat.

Jeśli również Ciebie interesuje szycie, moda, tajniki krawiectwa, nauka szycia lub praca krawca od “kuchni”, to zapraszam do lektury.

Pozdrawiam ciepło

Agnieszka Kułakowska  (KAgi)

Kontakt ze mną 🙂

Translate »