Życzenia świąteczne, Merry Christmas 2021

by Agnieszka
Merry Christmas

Chciałam złożyć Ci życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego roku 2022

Merry Christmas

Dziękuję za ten cały rok 2021. Dziękuję, że zaglądasz na ten blog i czytasz moje wpisy. 🙂 Mam nadzieję, że są dla Ciebie inspirujące i pomocne.

Życzę Ci żeby ten świąteczny czas, niezależnie jak go obchodzisz i z kim, był dla Ciebie czasem przyjemności, radości i miłości.

Życzę Ci na Sylwestra wspaniałego towarzystwa życzliwych i optymistycznych osób. Żebyś miał radość w sobie do celebracji i radości z każdego dnia Twojego życia. A na nowy rok życzę Ci pomyślności, zdrowia oraz siły i determinacji do realizacji marzeń zawodowych i prywatnych.

Czasami podsumowując mijający rok skupiamy się na tym, czego nie zrealizowaliśmy. A nie zauważamy ile dobrych rzeczy dokonaliśmy. I co jeszcze możemy zrobić. Zawsze sobie powtarzam, że dopóki żyję, jeszcze wszystko mogę zmienić na lepsze, niezależnie od tego, ile mam lat. 🙂

W następnym roku planuje udostępnić nowe ebooki, które będzie można kupić w moim sklepie :https://sklep.szyciezkagi.pl/ . Sądzę, że będą pomocne w rozwoju Twoich umiejętności krawieckich, niezaleznie czy zaczynasz szyć, szyjesz lub szycie to Twój zawód.

Trzymaj się zdrowo. Dużo optymizmu życzę i samych dobrych ludzi wokół Ciebie.

Pozdrawiam ciepło

Agnieszka 🙂

You may also like

Leave a Comment

Translate »