Jak mieć idealny t-shirt. T-shirt na miarę, na zamówienie

by Agnieszka

Co powiesz na zamówienie t-shirt online na Twój wymiar. Możesz mieć swój idealny t-shirt bez wychodzenia z domu.

Masz już dość poskręcanych koszulek, zbyt cienkich, za krótkiach lub zbyt szerokich, które czasami po kilku praniach nadają się do wyrzucenia????

 

Jeśli tak, to dosyć marudzenia jest na to prosty sposób, uszyj T-shirt / longsleeve na miarę. Na Twoją miarę i to z dobrego materiału (dzianiny).

Tak naprawdę potrzeba dwóch rzeczy, dobrej dzianiny i odpowiedniego dopasowania wymiarów koszulki do własnej sylwetki.

Ja wybieram zazwyczaj grubsze dzianiny ok. 200 g/ m2 i z elastanem. Ładnie wyglądają, świetnie sprawdzają się w noszeniu i praniu. A najważniejsze są TRWAŁE.

Co oprócz grubości jest szalenie istotne, to skład dzianiny. Żadne wiskozy, poliestry, akryle i inne plastikowe mieszanki, w których bawełna jest w mniejszości. W tych, co ja wybieram to tylko bawełna lub bawełna z elastanem (94%/ 6%). I to starczy, wiskozowe cuda szybko się mechacą w miejscach styku np. z torebką noszoną przez ramię, żakietem, kurtką. Kilka prań i wstyd ją zakładać. Raz taką sobie uszyłam, bo kolor bardzo mi się podobał i pasował do spodni moro (tak jest z emocjonalnym kupowaniem eeee..) i musiałam wyrzucić. Ale już od kilku lat materiały kupuję bardzo uważnie. 🙂

 

W pracy z klientami są zazwyczaj różne drogi zamawiania koszulki na miarę.

W filmie jedna z nich : wzorcowy T-shirt.

 

  1. Można przynieść/ przesłać swoją ulubioną koszulkę, sprawdzoną, z wymiarami, które Wam najbardziej odpowiadają.
  2. Przyjść osobiście, wtedy zdejmujemy miarę i ustalamy wszystkie długości , obwody.
  3. Przesyłacie zmierzone przez siebie wymiary według schematu, (przykładowy szybki szkic), jak poniżej.

Do wymiarów jeszcze można by dodać głębokość podkroju dekoltu, taliowanie i na jakiej wysokości, szerokość  ramienia. Wszystko kwestia domówienia oraz, co ważne dokładnego dokonania pomiaru.

 

Jak widzicie, to nie jest takie trudne żeby mieć wymarzony i dobrej jakości T-shirt lub koszulkę z długim rękawem – longsleeve. W sklepach niezależnie od ceny ubrania wykonaywane są ze słąbej jakości materiałów. Kupowanie takich rzeczy jest nieekologiczne i nieekonomiczne. Pisałam o tym wiele razy.

 

T-shiry na zamówienie

Longsleeve

Jeśli macie pytania lub chcielibyście zamówić T-shirt według własnych wymiarów zapraszam do kontaktu https://szyciezkagi.pl/kontakt-w-sprawie-wspolpracy-krawieckiej/

lub złożyć zamówienie przez sklep:https://sklep.szyciezkagi.pl/kategoria-produktu/koszulki/

Pozdrawiam ciepło

Agnieszka

 

You may also like

Leave a Comment

Translate »